Facebook

Barbara Dygdała - Kłosińska psycholog dziecięcy, diagnosta i terapeuta rodzinny, dzieci oraz młodzieży

 

Od 17 listopada w naszym Ośrodku przyjmuje mgr Barbara Dygdała - Kłosińska. 


 

Dni i godziny: środy 15:00  - 21:00, czwartki 15:00 - 21:00. Rejestracja - prosimy dzwonić bezpośrednio: 734 - 150 - 628, jeśli Pani Barbara nie odbiera, prosimy o SMS. Pani Barbara ukończyła studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Ma specjalność z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży.

Jest psychoterapeutą. Kształciła się w Krakowskiej Szkole Psychoanalitycznej. Obecnie szkoli się z psychoterapii dzieci i rodziny w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie - prestiżowej placówce w Polsce. Regularnie superwizoruje swoją praktykę kliniczną diagnostyczno - terapeutyczną. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z Rodzicami, z Dziećmi.

Specjalizuje się w diagnostyce oraz terapii zaburzeń rozwoju, a także prowadzi poradnictwo i wsparcie w problemach wychowawczych, terapię rodzinną.


"Pani Barbara bardzo profesjonalnie traktuje swoją praktykę diagnostyczno - terapeutyczną. Do Rodziny i Pacjenta podchodzi uważnie. Kładzie nacisk na stworzenie dobrego kontaktu. Tylko taki pozwala na dalszą, a przede wszystkiim owocną współpracę. Nie mniej ważni są dla niej Rodzice. Oni także zasługują na wsparcie. Dlatego pracuje z Rodzinami, nie tylko z Dzieckiem. Dotychczasowa ścieżka edukacji i udział w "Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży" w tym rzetelne superwizje, to ukłon w stronę właściwego podejścia."


Serdecznie polecam, mgr Agata Maria Aleksińska, Właściciel Ośrodka."Rejestracja: 506 159 525 terapia on-line:  • Skype 


  • WhatsApp 


  • Messengernr konta: 93 2030 0045 1130 0000 0239 6920edukacja, członkowstwo, współpraca

top© 2013 by Agata Maria Aleksińska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja ELINTER