Facebook

Psychoterapia szkoleniowa /dla psychologów, psychoterapeutów/

Jest Pani / Pan psychologiem, terapeutą? Odbywa lub odbył kilkuletnie szkolenie psychoterapeutyczne? Chciałaby/chciałby odbyć indywidualną psychoterapię szkoleniową? Przeszkodą jest jednak fakt, że w lokalnym środowisku większość terapeutów to koledzy, a odległość do innego miasta, gdzie można znaleźć terapeutę to kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów, co jest dość trudnym wyzwaniem, jeśli rozpocząć pogłębioną, indywidualną psychoterapię?

 Mam dla Pani / Pana rozwiązanie.

 

Zawodowo związana jestem ze środowiskiem psychoterapeutów z Warszawy. Jeśli jest Pani / Pan z Włocławka, z Torunia, z Płocka bądź okolic daje to pełny komfort dyskrecji.

 

Posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego /nr 767/, który jest rekomendowany jako element ścieżki certyfikacyjnej:

 

Celem zasadniczym psychoterapii szkoleniowej jest wgląd co do schematów, które mogą odgrywać rolę w kontakcie z pacjentem, nieuświadamione, nieprzepracowane mogą manifestować się w przeniesieniu, mogą utrudniać terapeucie kontenerowanie trudnych zjawisk w pracy z pacjentem. Terapia nie ogranicza się do aspektu zawodowego. Uwzględnia także pozostałe, poza zawodową, sfery życia. Przebiega według uniwersalnych zasad profesjonalnej psychoterapii.

 

Posiadam doświadczenie w psychoterapii osób zawodowo zajmujących się pomaganiem - psychoterapeutów, psychologów, lekarzy.

 

Zapewniam bezwzględną dyskrecję, stałą superwizję kliniczną, profesjonalne podejście.

 

Wykorzystuję metody terapii:

Dopasowuję je indywidualnie do specyfiki problemu, objawu oraz adekwatnie do etapu procesu psychoterapii.

 

Kluczowym narzędziem leczenia w mojej praktyce klinicznej jest oparta na bezwzględnej dyskrecji oraz szacunku dla odrębności relacja terapeutyczna. Kontakt z Pacjentem jest dla mnie zawsze szczególnym SPOTKANIEM.

 

Traktuję Pacjenta jako równorzędnego Partnera relacji. Podążam za treścią którą wnosi między nami w szerszym kontekście, także jego zasobów i możliwości.

 

 

 

 

 

 

 

 Rejestracja: 506 159 525 terapia on-line:  • Skype 


  • WhatsApp 


  • Messengernr konta: 93 2030 0045 1130 0000 0239 6920edukacja, członkowstwo, współpraca

top© 2013 by Agata Maria Aleksińska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja ELINTER