Facebook

Aktualności

Wakacje 2021r. ARTYKUŁ
19.07.2021r

Wakacje 2021r. ARTYKUŁ

Nie powinniśmy odkładać odpoczynku z myślą o weekendzie, o najbliższym dłuższym weekendzie, o świętach, czy o wakacjach. Nagromadzone zmęczenie i stres mogą bardzo niekorystnie na nas wpływać i tym trudniej może być wrócić do równowagi, skutecznie zregenerować się. Zapraszam do artykułu poniżej.

więcej
Trójkonferencja - wystąpienie
6.07.2021r

Trójkonferencja - wystąpienie

Uprzejmie informuję, że w październiku b.r. będę brała aktywny udział - przedstawiała prezentację - na prestiżowej dla środowiska Trójkonferencji - Konferencji Sekcji Naukowej Psychoterapii, Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prezentacja dotyczyć będzie pracy z pacjentem z problemem mobbingu w okresie pandemii i nie tylko.

więcej
Konferencja NEST - wystąpienie
6.07.2021r

Konferencja NEST - wystąpienie

Z największą satysfakcją informuję, że aktualnie przygotowuję materiał kliniczny oraz socjologiczny - ankiety do swojego wystąpienia na Konferencji Nest /Nowe Doświadczenie dla Osób Dotkniętych Traumą/. Konferencja odbędzie się we wrześniu w Suchej Beskidzkiej.

więcej
szkolenie psychoanalityczne - zaburzenia odżywiania ISPHS
15.04.2021r

szkolenie psychoanalityczne - zaburzenia odżywiania ISPHS

Z ogromną satysfakcją przekazuję Państwu, iż w najbliższym czasie, tj. w piątek 16 kwietnia będę uczestniczyć w szkoleniu n/t zaburzeń odżywiania organizowanym przez Instytut Studiów Psychoanalitycznym Hanny Segal. 

więcej
Wielka Noc 2021r. ŻYCZENIA
2.04.2021r

Wielka Noc 2021r. ŻYCZENIA

Pożegnaliśmy, dla większości z Nas, trudny 2020 rok. Mijały nowe dni, tygodnie i miesiące, wypełnione zmęczeniem, ale i aurą nadziei. Nadszedł czas na Wielką Noc 2021 roku. Dla niektórych przyszła znienacka. Dla innych tliła się gdzieś w cieniu codzienności. Byli i tacy, którzy snuli dość konkretne fantazje dając wyraz swoim potrzebom. Święta są wydarzeniem religijnym, ale nie tylko.

Jak Wy ich doświadczanie - czym wypełnione są Wasze dni świąteczne i przedświąteczne? 

Czy to przestrzeń do odpoczynku? Czy czas na ład, być może też ten wewnętrzny? Czy czas na przygotowanie strawy - daru serca i pracy, pokarmu dla więzi? Czy czas spotkań z ważnymi, bliższymi i dalszymi? Czas namysłu, poszukiwania osobistego wymiaru symbolu krzyża? 

Wszystkiego dobrego! :-)

więcejRejestracja: 506 159 525 terapia on-line:  • Skype 


  • WhatsApp 


  • Messengernr konta: 93 2030 0045 1130 0000 0239 6920edukacja, członkowstwo, współpraca

top© 2013 by Agata Maria Aleksińska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja ELINTER