Facebook

Aktualności

SZKOLENIE MISTRZOWSKIE
18.06.2022r

SZKOLENIE MISTRZOWSKIE

Z ogromną satysfakcją pragnę Państwu przekazać, że ukończyłam szkolenie mistrzowskie: "Czy istnieje sposób na udaną psychoterapię" realizowane przez Prof. dr n. hum. Jana Czesława Czabałę. Wspaniałego człowieka i wybitnego autorytetu w dziedzinie zdrowia psychicznego i psychoterapii.

więcej
szkolenie: PRAWO DLA PSYCHOLOGA I PSYCHOTERAPEUTY
19.02.2022r

szkolenie: PRAWO DLA PSYCHOLOGA I PSYCHOTERAPEUTY

Z niekłamaną wdzięcznością uczestniczyłam dziś w szkoleniu: "Prawo dla psychologa i psychoterapeuty" realizowanym przez prawnika Monikę Nowicką - Jasińską. Poszerzyło ono moje rozumienie kontekstowego osadzenia praktyki klinicznej, z zadbaniem o prawa tak specjalisty, jak pacjenta, uwzględniało możliwości interpretacyjne, obszar tajemnicy zawodowej i okoliczności w jakich mogę odmówić jej ujawniania. Dało mi konkretne przepisy i paragrafy. Psycholog i psychoterapeuta to zawody zaufania publicznego, gdzie podstawą jest zasada dyskrecji i poufności. To baza relacji i leczenia, współpracy. 

więcej
Szkolenie - psychoterapia psychoanalityczna zaburzeń psychosomatycznych
4.02.2022r

Szkolenie - psychoterapia psychoanalityczna zaburzeń psychosomatycznych

Z ogromną satysfakcją chciałam przekazać Państwu informację, że ukończyłam kolejne specjalistyczne szkolenia w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych Hanny Segal w Warszawie. Szkolenia te to: "Zaburzenia psychosomatyczne" oraz "Ciało i trauma". Wskazują one na zależność pomiędzy objawami cielesnymi, a ich emocjonalnym podłożem oraz rolę symbolizacji w procesie leczenia. Osoby cierpiące na zaburzenia psychosomatyczne bardzo serdecznie zapraszam. Oferuję profesjonalną psychoterapię pogłębioną o kontekst szkoleniowy i dodatkowe kwalifikacje.  

więcej
Nowy psychoterapeuta i psycholog w Zespole !
10.11.2021r

Nowy psychoterapeuta i psycholog w Zespole !

Od 17 listopada mamy przyjemność rozpocząć współpracę z nowym psychologiem dziecięcym i terapeutą rodzinnym mgr Barbarą Dygdałą - Kłosińską.

Zapraszamy do lektury na stronie.

Bardzo cieszymy się i mamy nadzieję na owocną, satysfakcjonującą współpracę.

więcej
INSTYTUT STUDIÓW PSYCHOANALITYCZNYCH HANNY SEGAL - szkolenie
3.11.2021r

INSTYTUT STUDIÓW PSYCHOANALITYCZNYCH HANNY SEGAL - szkolenie

Od kilku lat szkolę się w psychoterapii psychoanalitycznej. W tym roku moje szkolenie skupiać się będzie na kompetencjach interpretacji marzeń sennych u Pacjentów. Prowadzące psychoterapeutki psychoanalityczne: Katarzyna Kummer oraz Agnieszka Humięcka.

więcejRejestracja: 506 159 525 terapia on-line:  • Skype 


  • WhatsApp 


  • Messengernr konta: 93 2030 0045 1130 0000 0239 6920edukacja, członkowstwo, współpraca

top© 2013 by Agata Maria Aleksińska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja ELINTER