Facebook

Aktualności

JESTEM SUPERWIZOREM APLIKANTEM Agata Aleksińska
4.01.2023r

JESTEM SUPERWIZOREM APLIKANTEM Agata Aleksińska

Niezwykle miło mi poinformować Państwa, że z dniem 12 grudnia 2022r. Zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii na walnym zgromadzeniu zatwierdził moją aplikację superwizorską. W tym momencie rozpoczynam nowy etap w swoim rozwoju zawodowym - czuwam nad procesami psychoterapii współpracujących ze mną w roli superwizantów psychoterapeutów. Superwizja, którą realizuję ma charakter grupowy oraz indywidualny i oparta jest na paradygmacie integracyjnym.

Oczywiście również superwizję, którą realizuję, z racji na proces aplikacji, poddaję też weryfikacji - merytorycznej ocenie, czyli uczestniczę w superwizji superwizji.

Chętnych psychoterapeutów, jak również psychologów, którzy rozważają wkroczenie na ścieżkę psychoterapii zapraszam bardzo serdecznie.

więcej
DIAGNOZA I PSYCHOTERAPIA DZIECI, MŁODZIEŻY Agata Aleksińska
4.01.2023r

DIAGNOZA I PSYCHOTERAPIA DZIECI, MŁODZIEŻY Agata Aleksińska

Ukończyłam szkolenie z zakresu diagnozy i terapii poznawczo - behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. Dało mi to podstawy do pracy z wychowankami placówki - domu dziecka. Była to moja pierwsza praca w zawodzie psychologa. W ostatnim czasie obserwujemy rosnące zapotrzebowanie Rodziców na wsparcie i pomoc psychologiczną oraz psychoterapię ich Dzieci. Z tego względu zdecydowałam się na pogłębianie swoich kompetencji na szkoleniu: "Podstawy psychoterapii psychoanalitycznej dzieci i młodzieży" oraz na szkoleniu: "Psychoterapia dzieci i młodzieży w podejściu Gestalt". Wiąże się to z uczestnictwem w superwizjach, które gwarantują wysoki poziom śiadczonych usług oraz ich etyczny wymiar. 

Rodziców, Nastolatki oraz Dzieci bardzo serdecznie zapraszam.

Agata Aleksińska

więcej
szkolenie: PRAWO DLA PSYCHOLOGA I PSYCHOTERAPEUTY
19.02.2022r

szkolenie: PRAWO DLA PSYCHOLOGA I PSYCHOTERAPEUTY

Z niekłamaną wdzięcznością uczestniczyłam dziś w szkoleniu: "Prawo dla psychologa i psychoterapeuty" realizowanym przez prawnika Monikę Nowicką - Jasińską. Poszerzyło ono moje rozumienie kontekstowego osadzenia praktyki klinicznej, z zadbaniem o prawa tak specjalisty, jak pacjenta, uwzględniało możliwości interpretacyjne, obszar tajemnicy zawodowej i okoliczności w jakich mogę odmówić jej ujawniania. Dało mi konkretne przepisy i paragrafy. Psycholog i psychoterapeuta to zawody zaufania publicznego, gdzie podstawą jest zasada dyskrecji i poufności. To baza relacji i leczenia, współpracy. 

więcej
Szkolenie - psychoterapia psychoanalityczna zaburzeń psychosomatycznych
4.02.2022r

Szkolenie - psychoterapia psychoanalityczna zaburzeń psychosomatycznych

Z ogromną satysfakcją chciałam przekazać Państwu informację, że ukończyłam kolejne specjalistyczne szkolenia w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych Hanny Segal w Warszawie. Szkolenia te to: "Zaburzenia psychosomatyczne" oraz "Ciało i trauma". Wskazują one na zależność pomiędzy objawami cielesnymi, a ich emocjonalnym podłożem oraz rolę symbolizacji w procesie leczenia. Osoby cierpiące na zaburzenia psychosomatyczne bardzo serdecznie zapraszam. Oferuję profesjonalną psychoterapię pogłębioną o kontekst szkoleniowy i dodatkowe kwalifikacje.  

więcej
INSTYTUT STUDIÓW PSYCHOANALITYCZNYCH HANNY SEGAL - szkolenie
3.11.2021r

INSTYTUT STUDIÓW PSYCHOANALITYCZNYCH HANNY SEGAL - szkolenie

Od kilku lat szkolę się w psychoterapii psychoanalitycznej. W tym roku moje szkolenie skupiać się będzie na kompetencjach interpretacji marzeń sennych u Pacjentów. Prowadzące psychoterapeutki psychoanalityczne: Katarzyna Kummer oraz Agnieszka Humięcka.

więcejRejestracja: 506 159 525 terapia on-line:  • Skype 


  • WhatsApp 


  • Messengernr konta: 93 2030 0045 1130 0000 0239 6920edukacja, członkowstwo, współpraca

top© 2013 by Agata Maria Aleksińska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja ELINTER