Facebook

Ośrodek - zdjęcia

Dane kontaktowe w celu rejestracji:

Telefon w Ośrodku we Włocławku oraz w Ośrodku w Warszawie: 506 159 525,

jeśli nie odbieram serdecznie PROSZĘ o SMS :)

KONSONANS. OŚRODEK PSYCHOTERAPII:

Znajduje się na Ursynowie w Warszawie, przy ulicy Wąwozowej 22/61, dojazd najdogodniejszy metrem - stacja Kabaty, potem około 1 minuty na pieszo. Jeśli przyjedzie Pani / Pan na wizytę autem można zaparkowac przed budynkiem. Ośrodek znajduje się na II piętrze. Jest winda lub schody. W Ośrodku jest poczekalnia, dostęp do toalety, aneks kuchenny.


OŚRODEK PSYCHOTERAPII INTEGRACYJNEJ:

 

Mając na uwadze Państwa komfort i wygodę od czerwca b.r. zmieniliśmy siedzibę. Aktualnie Ośrodek znajduje się w Centrum Włocławka przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej 32, lokal nr 5, piętro 1, wejście od strony ulicy Okrzei, bezpłatny parking od strony ulicy POW.


Na terenie budynku, na piętrze siedziby Ośrodka jest patio - można tam wygodnie usiąść przy stoliku, wyciszyć się i przygotować do spotkania. Do Państwa dyspozycji jest schludna, nowocześnie wyposażona toaleta. Ośrodek ma także klimatyzację.


Niezmiennie zapewniamy dyskretne warunki i intymną atmosferę sesji.


Od grudnia 2012r. nieprzerwanie początkowo Gabinet Psychoterapii, później Ośrodek Psychoterapii Integracyjnej znajdował się przy ulicy Królewieckiej 47/49. Lokal był cenny z uwagi na jego dogodne usytuowanie i metraż. Dla niektórych z Państwa niedogodnością była konieczność korzystania z windy. Wymuszona COVID - 19 praca ON - LINE stworzyła Nam świetną okazję do zmiany. Mieliśmy zaplecze czasowe, by znaleźć dla Państwa i dla siebie nowe miejsce.


Od czerwca pracujemy już przy ulicy POW 32. Jesteśmy zadowoleni z nowej siedziby.


Wyrażamy szczerą nadzieję, że będą Państwo podzielać razem z nami zadowolenie i poczucie komfortu. Zapraszamy :-).


Poniżej zdjęcia z Królewieckiej - miejsca które będziemy darzyć sentymentem ;-)Rejestracja: 506 159 525 terapia on-line:  • Skype 


  • WhatsApp 


  • Messengernr konta: 93 2030 0045 1130 0000 0239 6920edukacja, członkowstwo, współpraca

top© 2013 by Agata Maria Aleksińska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja ELINTER