Facebook

Psychoterapia szkoleniowa /dla terapeutów/

Jest Pani / Pan psychologiem, terapeutą? Odbywa lub odbył kilkuletnie szkolenie psychoterapeutyczne? Chciałaby/chciałby odbyć indywidualną psychoterapię szkoleniową? Przeszkodą jest jednak fakt, że w lokalnym środowisku większość terapeutów to koledzy, a odległość do innego miasta, gdzie można znaleźć terapeutę to kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów?

 

Mam dla Pani / Pana rozwiązanie.

 

Posiadam certyfikat psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego /nr 767/, który jest rekomendowany jako element ścieżki certyfikacyjnej:

 

Celem zasadniczym psychoterapii szkoleniowej jest wgląd co do schematów, które mogą odgrywać rolę w kontakcie z pacjentem, nieuświadamione, nieprzepracowane mogą manifestować się w przeciwprzeniesieniu, mogą utrudniać terapeucie kontenerowanie trudnych zjawisk w pracy z pacjentem. Terapia nie ogranicza się do aspektu zawodowego. Uwzględnia także pozostałe, poza zawodową, sfery życia. Przebiega według uniwersalnych zasad profesjonalnej psychoterapii.

 

Posiadam doświadczenie w psychoterapii osób zawodowo zajmujących się pomaganiem - lekarzy, psychologów.

 

Zapewniam bezwzględną dyskrecję, stałą superwizję kliniczną, profesjonalne podejście.

 

 

Wykorzystuję metody terapii:

 

 

Dopasowuję je indywidualnie do specyfiki problemu, objawu oraz adekwatnie do etapu procesu psychoterapii.

 

 

Kluczowym narzędziem leczenia w mojej praktyce klinicznej jest oparta na bezwzględnej dyskrecji oraz szacunku dla odrębności relacja terapeutyczna. Kontakt z Pacjentem jest dla mnie zawsze szczególnym SPOTKANIEM.

 

 

Traktuję Pacjenta jako równorzędnego Partnera relacji. Podążam za treścią którą wnosi między nami w szerszym kontekście, także jego zasobów i możliwości.

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjecie

REJESTRACJA
telefon: 506 159 525

ul. Królewiecka 47/49
piętro III
87-800 Włocławek

edukacja, członkowstwo, współpraca

  • SWPS
  • PSB
  • Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
  • pozytywni.net
  • psychologia.net.pl
  • Beata Gołębiowska
  • Dobry Lekarz
top© 2013 by Agata Maria Aleksińska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja ELINTER